Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
26.10.2018
208
0

На Херсонщині через кохання з колонії суворого режиму втік засуджений

На Херсонщині через кохання з колонії суворого режиму втік засуджений

За інформацію про чоловіка оголошено нагороду у 8 тисяч гривень.

Втеча з колонії суворого режиму, і все через кохання. На Херсонщині розшукують засудженого 35-річного Дмитра Худченка, який зник під час нічної зміни на птахофабриці, повідомляє ТСН, передає ПІК.

За інформацію про перебування втікача правоохоронці обіцяють 8 тисяч гривень. Засуджений він був на п’ять років за крадіжки. Півроку тому чоловіка за зразкову поведінку перевели у поселення соціальної реабілітації при колонії. Покидати його територію засуджені не можуть. Винятком є лише вихід на роботу у супроводі працівників колонії. Цим і скористався чоловік.

Як саме попри наглядачів йому вдалось втекти з птахофабрики, ще невідомо. За ґратами йому залишалось провести тільки півроку, чоловіка мали звільнити достроково.

Єдиною причиною втечі в колонії вважають нерозділене кохання: бо засудженому розбила серце дівчина з птахофабрики.

«За те, що він скоїв злочин, а саме, втечу, йому, можливо, буде загрожувати від трьох до п'яти років. З огляду на те, що йому залишалося 2,5, то в сумі він може отримати близько 5 років позбавлення волі», - каже  начальник дільниці соціальної реабілітації Херсонської виправної колонії Олександр Мандрик.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину