Pik
Сьогодні, 16 серпень 2018
06.03.2018
632
0

На Херсонщині частина шкіл відновила заняття

На Херсонщині частина шкіл відновила заняття

Вчора, 5 березня, на Херсонщині почали відновлювати навчальний процес в усіх закладах освіти незалежно від форм власності.

Про це «Інформбюро» повідомив директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький, передає ПІК.

«Ми доєдналися та прислухалися до позиції Президента України щодо обмеження або мінімізації постачання газу. Для Херсонщини цей період був менш складнішим, ніж, наприклад, для інших областей. Де-факто, у зв’язку зі складними погодними умовами, ми, починаючи з середи, коли очікувався циклон, рекомендували місцевим органам влади, щоб вони мінімізували освітній процес, або зменшили кількість уроків, або прийняли рішення про тимчасове призупинення освітнього процесу. До суботи 3 березня у нас не здійснювався освітній процес. Президент підтвердив, що кризова ситуація з газопостачанням минула, тому з 5 березня ми відновлюємо освітній процес в усіх закладах освіти незалежно від форм власності», - проінформував Криницький.

Також він додав, що навчальний процес ще не відновився тільки там, де було прийняте рішення місцевою владою про введення карантину у звязку з захворюваністю на грип та ГРВІ. Наприклад, карантин продовжили у Херсоні, Голопристанському районі, Каховці.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину