Pik
Сьогодні, 18 Червеня 2018
31.05.2018
445
0

На Херсонщині було закрито 111 нелегальних автобусних маршрутів

На Херсонщині було закрито 111 нелегальних автобусних маршрутів

Нещодавно після перевірки управлінням транспорту та зв'язку ХОДА перевізників, які працюють на території області було встановлено, що серед внутрішньообласних маршрутів існували такі маршути, перевізники яких не мали будь-яких документів та укладених угод на пасажирські перевезення. Про це ПІК повідомили у прес-службі Херсонської ОДА.

«Перевезення жителів та гостей Херсонської області такими перевізниками є небезпечним, - коментує начальник управління Валерій Соценко,  - адже вони здійснювалось без оформлення документів, передбачених чинним законодавством України. А саме, на цих маршрутах не забезпечувався контроль за станом здоров’я водіїв та справністю автобусів, більше того, життя пасажирів не було застрахованим».

Для того щоб здійснювати пасажирські перевезення необхідно взяти участь у конкурсі та виграти його згідно конкурсним умовам. Після  відбувається укладення договорів з ХОДА і страховою компанією.

Наразі внутрішньообласна автобусна мережа Херсонської області складається з 465 маршрутів.

Нагадаємо, що було видано розпорядження голови ХОДА від 22.05.2018 року № 420 про впорядкування пасажирських перевезень на окремих міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Херсонської області.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
649
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
707
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину