Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
10.02.2020
721
0

На Херсонщині буде реалізовано 10 об`єктів стріт арту

На Херсонщині буде реалізовано 10 об`єктів стріт арту

У Херсоні пройшов художній ідеатон «Музеї генерують ідеї» в рамках проєкту «Музеї в авангарді суспільних змін». Митці, маркетологи, медійники, громадські активісти та просто люди, яким не байдужа доля свого міста та країни, генерували свої ідеї для Херсонщини. 

Три дні 10 команд (по 6 учасників у кожній) працювали над ідеєю для власного арт-об’єкта на суспільно важливу тему. Оцінювало творчі доробки команд журі, до складу якого увійшли: голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв, директор Одеського художнього музею Олександр Ройтбурд, заступниця директора Одеського художнього музею Олександра Ковальчук,  директорка Бердянського художнього музею Марина Бучакчийська та представники Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 


Переможницею визначили київську художницю Дарину Кольцову, яка отримала можливість фінансування ідеї власного арт-об’єкта за кошти Агентства США з міжнародного розвитку USAID у сумі 100 тис.грн.  

Окремо очільник області Юрій Гусєв відзначив команду «Шляхи змін», у складі якої був харківський митець Гамлет Зінківський. Зокрема, за словами голови облдержадміністрації, він побачив у пропозиції художника те, що обов’язково має бути реалізовано на Херсонщині.  

На реалізацію стріт-арт об’єктів з обласного  бюджету буде виділено 50 тис.грн - повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину