Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
17.05.2019
661
0

На Херсонщині 57 осіб задекларували мільйонні статки

На Херсонщині 57 осіб задекларували мільйонні статки

Протягом чотирьох місяців 2019 року 57 мешканців Херсонщини задекларували понад один мільйон гривень своїх минулорічних статків, повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

Їх стало більше на 7 осіб порівняно з минулорічним періодом. Платники - мільйонери задекларували доходи на загальну суму 442,3 млн. гривень.

Двоє з них торік збагатилися на 34 та 31 млн. грн. процентами від депозиту на банківському рахунку, на «третьому місці» херсонець із здобутком - 12 млн. грн. від інвестиційних доходів. Шестеро мешканців нашої області задекларували заробітну плату понад один мільйон гривень, троє громадян стали мільйонерами під час надання в оренду нерухомого майна, два декларанта вказали мільйонні статки від іноземних доходів.

Серед лідерів «мільйонерного» марафону мешканці м. Херсона - 36 осіб, м. Каховка - 7 осіб, м. Нова Каховка - 6 осіб. Є мільйонери і в районах нашої області: по 2 декларанта у Скадовському та Олешківському районах. Також по одному заможному платнику обліковуються в Голопристанському, В.Олександрівському, Нижньосірогозькому та Чаплинському районах.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину