Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2020
08.08.2018
529
0

На Херсонщині 4% сільськогосподарських земель вже сертифіковані як «органічні»

На Херсонщині 4% сільськогосподарських земель вже сертифіковані як «органічні»

У Херсонській області 4% сільськогосподарських земель вже сертифіковані як «органічні». У країнах ЄС в середньому ця цифра становить 7%, а в цілому по Україні органічними вважаються лише 1% сільськогосподарських угідь. 

Про це написав у Фейсбук директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода, передає ПІК.

«4% сільськогосподарських земель Херсонської області вже сертифіковані як «органічні». Для порівняння: в країнах ЄС в середньому ця цифра становить 7%, а в цілому по Україні органічними вважаються лише 1% сільськогосподарських угідь. На сьогоднішній день на Херсонщині працює 38 операторів органічного виробництва, і по цьому показнику ми займаємо 1 місце разом з Одеською областю. Наразі Херсонська область є відомим експортером органічних зернових та кормових культур - ріпак, пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, соняшник, сочевиця активно постачаються на європейські ринки. Але перспективи для розвитку органічного виробництва є значно більшими», - написав Паливода.

Він також анонсував свій виступ сьогодні о 19-20 на телеканалі «Скіфія» в програмі «Тема дня».

«Зокрема обговоримо - що змінить нещодавно прийнятий закон про органічне виробництво, яка продукція матиме право маркуватись як «біо», «еко», «органік», які перспективи на внутрішньоукраїнському та зовнішньому ринку має наша органічна продукція, та яку позицію займає у цьому напрямку Херсонщина» - написав директор Департаменту.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину