Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
23.04.2020
727
0

На Херсонщині 260 громадян обрали онлайн декларування

На Херсонщині 260 громадян обрали онлайн декларування

За інформацією спеціалістів управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі станом на 10.04.2020 свої минулорічні доходи в електронному вигляді через «Електронний кабінет платника» задекларували 214 херсонців. Ще 46 декларантів подали декларації про майновий стан та доходи за допомогою засобів електронного зв’язку - поштою.

Нагадуємо: для зручності та спрощення процедури подання декларації про майновий стан і доходи на вебпорталі ДПС України працює сервіс «Декларування онлайн» щодо заповнення декларацій в електронному вигляді.

Для цього платнику достатньо мати ключ цифрового підпису, який надається безкоштовно за попереднім записом до відповідного відокремленого пункту реєстрації, детальніше за посиланням https://acskidd.gov.ua/.

Вхід до електронного кабінету можливо здійснити за адресою https://cabinet.tax.gov.ua або через офіційний вебпортал ДПС.

Переглянути покрокову інструкцію заповнення оновленої декларації про майновий стан і доходи можливо за посиланням https://youtu.be/DoNfWgcYmaQ.

 Увага: внесено зміни у роботі Центрів обслуговування платників (ДПІ) Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі https://kherson.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/413953.html.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину