Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
22.10.2019
637
0

На Херсонщині 112 тисяч громадян - «земельні» боржники

На Херсонщині 112 тисяч громадян - «земельні» боржники

На Херсонщині 112,1 тис. фізичних осіб, які мають земельні ділянки під власними забудовами та іншому користуванні, заборгували перед місцевими громадами плати за землю на суму 40,1 млн. гривень. Про це ПІК повідомили у прес-службі Головного управління  ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.


Найбільша кількість боржників налічується у Білозерському районі - 17,2 тис. осіб з сумою податкового боргу 4,6 млн. гривень. Трохи менше боржників у м. Херсоні - 16,7 тис. осіб на суму податкового боргу 4,8 млн. гривень.


Значні суми плати за землю заборговали громадяни Голопристанського району - 4,4 млн. грн., Олешківського - 3,6 млн. грн. та Генічеського районів - 3,4 млн. грн., а також Скадовського - 2,8 млн. грн., Бериславського - 2,7 млн. грн. та Каланчацького районів 2,4 млн. гривень.


Податкова служба області будує свою роботу з боржниками в інтересах держави та на засадах партнерства заради добробуту кожної місцевої громади. З метою не допущення застосування заходів стягнення запрошуємо громадян - боржників по платі за землю терміново сплатити борг або провести звірку нарахованих та сплачених платежів.


Списки громадян Херсонщини, які мають податковий борг по платі за землю станом на 01.10.2019 р. за посиланням: https://kherson.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/395041.html
Допоможуть вирішити всі проблемні питання спеціалісти у Центрах обслуговування платників Херсонської області.Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину