Pik
Сьогодні, 03 Березня 2021
19.08.2018
936
0

На Херсонщині з’являться нові навчально-практичні центри

На Херсонщині з’являться нові навчально-практичні центри

На Херсонщині розширюють коло спеціальностей у сфері професійно-технічної освіти, тут уже відкрили 3 з 10 запланованих у цьому році  нових навчально-практичних центри. Також тут планують у вересні передати нову сільськогосподарську техніку для закладів професійно-технічної освіти.

Про це в ефірі телеканалу «Скіфія» заявив директор Департаменту освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький, передає ПІК.

«Окремо хочу сказати про професійно-технічну освіту, яка є надзвичайно потужною в нашій області. 25 навчальних закладів професійно-технічної освіти функціонують на Херсонщині. Ми розширюємо коло спеціальностей і ми єдина область в Україні, яка масово почала інвестувати в інфраструктуру, в змістовну частину освіти. Таким чином, у минулому році ми відкрили 2 навчально-практичних центри з професії швачка, в цьому році ми відкриваємо  вже 10 нових навчально-практичних центрів, з яких три уже відкрито (центри, де навчають столярів, малярів, сантехніків)», - каже Криницький.

Він також повідомив, що на початку вересня для закладів професійно-технічної освіти передадуть нову сільгосптехніку – комбайни, трактори.

«Щоб діти мали можливість проходити навчання на новій техніці, і щоб роботодавців потім не витрачали час і гроші на перенавчання наших випускників. Ми максимально нашу професійну освіту наближуємо до умов ринку праці», - відзначив Криницький.

Нагадаємо, у березні 2018 року влада планувала відкрити цьогоріч  8 навчально-практичних центрів.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину