Pik
Сьогодні, 18 Вересня 2019
18.09.2018
863
0

У Каховці побудують комплекс з виробництва добрив

У Каховці побудують комплекс з виробництва добрив

Сьогодні , 18 вересня, у місті Каховка на Херсонщині стартувало будівництво комплексу з виробництва добрив ТОВ «ТерраТарса Україна», передає ПІК з посиланням на Херсонську ОДА .

Першу чергу заводу з виробництва добрив потужністю 60 тис літрів в день (100 тис літрів буферного зберігання) планується ввести в експлуатацію у грудні 2018 року. Обсяг інвестицій становить 7 млн доларів США.

Загалом інвестиційний проект  будівництва комплексу ТОВ «ТерраТарса Україна», вартістю 18,3 млн доларів США, передбачає будівництво комплексу для приймання, зберігання, змішування та фасування мінеральних добрив, що включає в себе:

- сучасну агрохімічну лабораторію;

- складські приміщення площею 13 000 м2;

- завод з виробництва високоякісних хімічно чистих добрив за стандартами SQM: - рідкі мінеральні добрива (3 млн л/рік); - кристалічні мінеральні добрива (15 000 т/рік).

Генеральний директор ТОВ «ТерраТарса Україна» Андрій Гоголев наголосив, що товариство є найбільшим виробником NPK добрив у світі. Основне виробництво розташоване в Нідерландах.

Станом на 1 серпня 2018 року чисельність працівників підприємства становить понад 60 осіб. Протягом 2017-2018 років створено 24 нових робочих місця, а в поточному році до зведеного бюджету держави сплачено 74 млн грн.

Нагадаємо, що у вересні 2017 року в м. Каховка було відкрито агрохімічну лабораторію «Терралаб». Обсяг інвестицій – 500 тис доларів США. Це єдина в Україні лабораторія, яка може зробити аналізи ґрунтів, води, добрив та рослин на рівні найсучасніших лабораторій Америки й Німеччини.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину