Pik
Сьогодні, 28 Січня 2020
18.03.2018
733
0

На Херсонщині прийняли обласну цільову програму реабілітації атівців

На Херсонщині прийняли обласну цільову програму реабілітації атівців

Депутати Херсонської обласної ради на сесії, що відбулася у п'ятницю, прийняли обласну цільову програму медичної реабілітації та соціальної реадаптації учасників антитерористичної операції на період до 2020 року. Нею передбачено витратити за три роки на реабілітацію та реадаптацію колишніх воїнів АТО 41 млн 115,7 тис. гривень, передає ПІК.

"Метою програми є вдосконалення та повноцінне функціонування в області системи реабілітації та реадаптації учасників антитерористичної операції, забезпечення медичної, фізичної та психологічної реабілітації в умовах обласних медичних закладів, покращення матеріально-технічної та лікувально-діагностичної баз цих закладів, забезпечення соціального захисту та професійної реадаптації учасників антитерористичної операції для якісної соціалізації в умовах мирного життя... Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми - 41 млн 115,7 тис. гривень", - зазначається у прийнятому депутатами документі.

Фінансування даної програми здійснюватиметься за кошти обласного та місцевих бюджетів, а також коштів з інших джерел. Зокрема, з обласного бюджету витратять на реалізацію програми 38 млн 204,2 тис. гривень, з місцевих бюджетів області - 1 млн 412,5 тис. гривень, з інших джерел буде залучено 1 млн 499 тис. гривень.

 За дану програму проголосували на сесії 52 депутати із 57-ми, присутніх у сесійній залі на момент голосування.

Згідно інформації, оприлюдненій на сесії, станом на початок 2018 року загальна кількість демобілізованих учасників АТО, за даними лікувально-профілактичних закладів області, становила на Херсонщині 5232 особи, у тому числі учасників антитерористичної операції з інвалідністю - 55 осіб.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину