Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2020
29.12.2018
785
0

На Херсонщині надійшли пропозиції про ремонт більше 200 місцевих доріг та вулиць

Надійшли пропозиції про ремонт більше 200 місцевих доріг та вулиць Херсонщини

На сьогодні від РДА , сільських, селищних рад і об’єднаних територіальних громад Херсонщини надійшли пропозиції стосовно ремонту 229 автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах. Про це передає ПІК з посиланням на ОДА.

Сформований та затверджений перелік об’єктів ремонту на 2019 рік буде направлено разом з презентаційними матеріали до Державного агентства автомобільних доріг України для його захисту та отримання відповідного погодження, яке необхідне для подальшої організації робіт (оголошення тендеру, визначення підрядних організацій, укладання договорів тощо) по ремонту об’єктів.

На 2019 рік запланована сума з державного бюджету місцевому бюджету на ремонт автомобільних доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Херсонської області складає 398,9 млн грн.

Заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Адамчик  звернув увагу, що треба вже сьогодні подавати проекти по ремонту автомобільних доріг, запланованому у 2019 році, адже якість проектів і їх фінансування залежить від рівня проектно-кошторисної документації. Також важливим чинником є забезпечення співфінансування з місцевого бюджету (не менше 10% від вартості ремонту дороги, - ред.).

 Читайте також: 

На Херсонщині ремонтують горезвісну дорогу на Милівській балці

Бюджет Херсонщини – 2019: на що підуть гроші платників податків

 

Крим розпочинається з Херсона. Які проблеми прикордонного регіону?

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину