Pik
Сьогодні, 15 Грудня 2019
16.11.2018
6293
0

На хабарі піймали керівника ДАБІ Херсонської області – Генпрокурор

На хабарі піймали керівника ДАБІ Херсонської області – Генпрокурор

На хабарі 4,5 тисячі доларів, які вимагали за погодження документації, піймали керівника ДАБІ Херсонської області.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Генпрокурор Юрій Луценко, передає ПІК.

«Виконуємо обіцянку, дану будівельникам на нараді у віце- Прем‘єра Зубка: кожна заява про вимагання хабаря чиновниками державної архітектурно-будівельної інспекції буде жорстко відпрацьовуватися.

Сьогодні ГПУ разом з СБУ на гарячому затримано керівника ДАБІ Херсонської області, його спільників - головного інспектора і керівника приватного підприємства, які вимагали і отримали 4500 дол за погодження документації», - повідомив Луценко.

На офіційному сайті ДАБІ вже опублікована Офіційна заява Державної архітектурно-будівельної інспекції України у зв’язку із затримання керівника територіального органу в Херсонській області.

Херсонська область - одна з найпроблемніших у сфері держархбудконтролю

«Херсонська область була, та як показує прикрий інцидент затримання керівника територіального органу ДАБІ, залишається однією з найпроблемніших у сфері держархбудконтролю.

13 вересня на нараді, що відбулась під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка за участі Генерального прокурора України Юрія Луценко, було озвучено факти зловживань в Херсонській області. У результаті керівника територіального органу ДАБІ у Херсонській області було звільнено», - йдеться у повідомленні.

Після цього розпочався пошук нового кандидата на посаду. За рекомендацією Херсонської обласної державної адміністрації та за погодженням із представниками бізнесу було висунуто кандидатуру Сергія Циклінського.

Призначили 25 жовтня і вже попався на хабарі

«25 жовтня його призначено на посаду начальника Управління Держархбудінспекції в Херсонській області за переведенням із Херсонської обласної державної адміністрації під гарантії порядності та прозорості роботи.

Однак, встановлені сьогодні факти демонструють, що Сергій Циклінський не виправдав покладених на нього сподівань. Чітка позиція Держархбудінспекції – таким людям не місце в системі держархбудконтролю», - йдеться у заяві. 

2_1

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину