Pik
Сьогодні, 17 Октября 2019
07.10.2019
111
0

На «гарячу лінію» очільника області звертаються і навіть колективно

На «гарячу лінію» очільника області звертаються і навіть колективно

Про це повідомила заступниця голови ОДА Світлана Чепіга під час щотижневої селекторної наради з районами Херсонщини, – передає ПІК.

52 звернення було зафіксовано з питаннями стосовно здачі фінансових коштів у «фонди» шкіл і дитсадків, а також щодо харчування.

58 звернень були щодо питань про вимагання грошей від батьків співробітниками навчальних закладів, при чому сім з них були колективними.

Більшу половину скарг було розглянуто в ході діючого механізму, після деяких були ініційовані шкільні збори, а також проведена робота з співробітниками шкіл.

«Є скарги, які прямо направили до правоохоронців. В основному, вони проходять по Херсону. Найгірше – це скарги для директорів шкіл та управління освіти. Таке явище є неприпустимим у цій важливій сфері, де виховують дітей і є предметом корупції», – зазначила Світлана Чепіга.

Але є і позитивні сторони, за допомогою «гарячої лінії» вдалося зупинити процес неправомірних дій шкіл. Кошти, які нібито пішли на фонди, успішно повернуті у скарбничку батьків.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину