Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
07.10.2019
340
0

На «гарячу лінію» очільника області звертаються і навіть колективно

На «гарячу лінію» очільника області звертаються і навіть колективно

Про це повідомила заступниця голови ОДА Світлана Чепіга під час щотижневої селекторної наради з районами Херсонщини, – передає ПІК.

52 звернення було зафіксовано з питаннями стосовно здачі фінансових коштів у «фонди» шкіл і дитсадків, а також щодо харчування.

58 звернень були щодо питань про вимагання грошей від батьків співробітниками навчальних закладів, при чому сім з них були колективними.

Більшу половину скарг було розглянуто в ході діючого механізму, після деяких були ініційовані шкільні збори, а також проведена робота з співробітниками шкіл.

«Є скарги, які прямо направили до правоохоронців. В основному, вони проходять по Херсону. Найгірше – це скарги для директорів шкіл та управління освіти. Таке явище є неприпустимим у цій важливій сфері, де виховують дітей і є предметом корупції», – зазначила Світлана Чепіга.

Але є і позитивні сторони, за допомогою «гарячої лінії» вдалося зупинити процес неправомірних дій шкіл. Кошти, які нібито пішли на фонди, успішно повернуті у скарбничку батьків.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину