Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018
18.10.2017
119
0

На фермі Скадовська незаконно вирощували тютюн

На фермі Скадовська незаконно вирощували тютюн

На території однієї з ферм Скадовського району на 40 га. землі група осіб вирощувала різні види тютюну без наявності дозвільних документів та відображення в бухгалтерському та податковому обліку.

Про це повідомляє перший заступник голови ДФС  України Сергій Білан, передає ПІК.    

«Тютюн переробляли з використанням промислового обладнання, що забезпечує масове виробництво, та постачали для необлікованого виробництва тютюнових виробів на вітчизняні підприємства – виробники через підприємство – імпортера тютюнової сировини. З метою приховування незаконної діяльності, реалізацію сировини тютюну здійснювали через мережу Інтернет з використанням всеукраїнських служб доставки», - розповів Білан.

Окрім того, під час незаконної діяльності використовувалась наймана праця 14 осіб без оформлення трудових відносин та сплати обов’язкових платежів.

«За результатами проведених заходів ліквідовано підпільне виробництво тютюнової сировини, вилучено та передано на відповідальне зберігання 10,2 тон готової тютюнової продукції орієнтовною вартістю майже 1,4 млн. грн., промислове обладнання, що забезпечує масове виробництво, призначене для переробки та зберігання сировини тютюну, орієнтовною вартістю 1,2 млн. грн., чорнові записи та бухгалтерські документи, що підтверджують факт виготовлення та реалізації підакцизних товарів», - проінформував перший заступник голови ДФС  України.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину