Pik
Сьогодні, 09 Грудня 2019
29.12.2017
1153
0

У Скадовську відбулось Віче на підтримку міського голови

На даний час я діючий мер Скадовська - Яковлєв

28 грудня на центральній площі Скадовська відбулось Віче на підтримку міського голови Олександра Яковлєва. Мер виступив перед містянами, розповів про рішення суду, згідно якого його на рік відсторонено від займаної посади, передає ПІК

«На даний час я діючий міський голова, до рішення Апеляційного суду я буду виконувати свої обов‘язки. Сподіваюсь на те, що в апеляції буде прийнято законне рішення, бо з висновком суду першої інстанції я не згоден», - повідомив Яковлєв та зауважив, що розраховує на підтримку громади, попросив розповідати про те, що сталося, щоб люди знали, нині ситуація зазнала розголосу на всеукраїнському рівні.

Зараз у Скадовську триває збір підписів на підтримку міського голови. Люди кажуть, що будуть на суді в Херсоні під час розгляду справи.

Нагадаємо, є рішення суду, яке було оприлюднено 28 грудня, яким Яковлєва визнано винним у скоєнні корупційного правопорушення. Мова йде про закупівлю за бюджетні кошти на загальну суму біля 1200 гривень канцтоварів та будівельних матеріалів у приватного підприємця - члена родини Яковлєва. Сам Яковлєв не заперечує цей факт, але відповідальність, яку він несе за рішенням суду, вважає не адекватною.

Читайте також: Мер Скадовська оскаржить своє відсторонення у суді

Читайте також: Мера Скадовська намагаються позбутися?

Читайте також: Віталій Булюк готує зміну влади у Скадовську

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину