Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
08.07.2019
3323
0

На Чонгарі провели акцію “Об’єднані прапором” (фото)

На Чонгарі провели акцію “Об’єднані прапором” (фото)

6 липня активісти міжнародного руху за деокупацію Криму та солідарність з кримськотатарським народом “LIBERATECRIMEA” провели акцію “Об’єднані прапором” біля контрольного пункту в’їзду-виїзду “Чонгар” на адміністративній межі з Кримом, повідомляє медіа-центр IPC-Генічеськ.

Як повідомляє медіа-центр IPC-Генічеськ, активісти розгорнули біля адмінмежі кримськотатарський прапор, який побував на 4 континентах та 28 країнах.

За словами організаторів, кримськотатарський прапор розміром 3 на 4,5 метра протягом дев’ятьох місяців подорожував чотирма континентами світу – це Африка, Австралія, Північна Америка та Євразія – і відвідав 28 країн.

До акції також долучилися представники Генічеської районної державної адміністрації та місцевих меджлісів кримськотатарського народу.

“Сьогодні ми зібралися для того, щоб продемонструвати свою солідарність з нашими співвітчизниками в Криму, та нагадати, що ми про них не забули, і будемо продовжувати роботу, щоб інформувати міжнародну спільноту про ті порушення, які здійснила Російська Федерація ще в 2014 році”, – зазначив активіст міжнародного руху “LIBERATECRIMEA”, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв у коментарі медіа-центру IPC-Генічеськ.

Він наголосив, що активісти міжнародного руху продовжують боротьбу за звільнення Криму дипломатичним ненасильницьким шляхом.

“Важливо, щоб громадяни у всьому світі розімили цю проблему, і були солідарними із нами, щоб громадяни України підтримували нас і продовжували боротьбу, щоб наші співвітчизники в Криму розуміли, що у них є підтримка як на території материкової України, так і у всьому світі. Ми продовжуємо нашу роботу, будемо проводити креативні заходи по всьому світу для того, щоб Крим повернувся до України, щоб наші громадяни були захищені. І ми зробимо все, щоб рано чи пізно Крим був свободним”, – розповів Ескендер Барієв.  

За його словами, міжнародна акція “Об’єднані прапором – #LiberateCrimea” стартувала у жовтні 2018 року, мета кампанії – інформувати міжнародну громадськість про кримськотатарський народ, про проблеми у зв’язку з агресією Російської Федерації в Україні та про те, як порушуються права корінного кримськотатарського народу й українців в окупованому Криму.

Крім того, Ескендер Барієв також розповів, що з 30 червня по 8 липня активісти міжнародного руху “LIBERATECRIMEA” зібралися на “Таборі Свободи” на Арабатській стрілці. Метою табору є об’єднання молоді, обмін досвідом, отримання інформації про визвольні змагання у всьому світі, ліберальні цінності, про методи ненасильницького опору, механізми ООН для захисту прав людини і прав корінних народів, громадські ініціативи, міжнародне право в  області прав людини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину