Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2020
25.10.2019
580
0

На Азовському узбережжі шукали автопорушників

На Азовському узбережжі шукали автопорушників

Днями спеціалісти Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно з представниками Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, оперативно - розшукового відділу м. Генічеська ДПС України, Служби безпеки України та Кримської патрульної поліції провели контрольно-перевірочні заходи, спрямовані на припинення діяльності осіб, які надають послуги із перевезення пасажирів без отримання дозвільних документів.

Цього разу на території залізничного вокзалу с.м.т. Новоолексіївка, КППП «Чонгар» та патрульному посту «Азов» учасники рейду встановили п’ять водіїв на автомобілях з логотипами таксі. На транспортних порушників було складено 3  протоколи про адміністративні правопорушення за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та 2 протоколи за здійснення підприємницької діяльності без ліцензії.

У всіх випадках порушники отримали протоколи про адміністративну відповідальність за ст. 164 КоАПП України, яка передбачає розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації у розмірі 17000 - 34000 гривень. Перевірки тривають.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину