Pik
Сьогодні, 09 Квітня 2020
07.08.2019
757
0

На Арабатській стрілці відкрили світловий фонтан (фото)

На Арабатській стрілці відкрили світловий фонтан (фото)

Нещодавно в парку с. Щасливцеве встановили світловий фонтан у формі “Посейдону”, який за давньогрецькою міфологією є богом моря (у давньоримській міфології – Нептун).
27 липня, відбулося його урочисте відкриття з яскравим феєрверком від Івана Красильникова. Відпочиваючи та місцеві мешканці були у захваті від цього яскравого дійства. Про це повідомляє сайт Щасливцевської сільради, передає ПІК.

Головний архітектор Щасливцевської сільської ради Максим Борідко розповів про головну ідею фонтану, технічні моменти його будівництва.

Оскільки у парку с. Щасливцеве більшість об’єктів дозвілля витримані у морському стилі (наприклад, сцена – у вигляді велетенської мушлі, великий корабель), і так як ми живемо на березі Азовського моря, то вирішено і фонтан встановити морської тематики.

Будівництво фонтану тривало близько двох місяців, він побудований за кошти Щасливцевської сільської ради на суму 298 тыс. 33 грн.

Виконувало будівництво ПП Пушинін І.А. з Нової Каховки. Досвід роботи цього скульптора – більше 5 років, будівництвами фонтанів він займався у Маріуполі, Новій Каховці, Донецьку, а також у країнах ближнього зарубіжжя.

Це перший фонтан, встановлений на території Щасливцевської сільської ради у громадському місці.

Фонтан із підсвітленням буде працювати щоденно у вечірній час.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину