Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
19.04.2018
616
0

На Арабатській стрілці вільно гуляють фазани (фото)

На Арабатській Стрілці вільно гуляють фазани (фото)

У весняний період на Арабатській стрілці можна побачити фазанів (диких курей), які досить вільно та спокійно прогулюються неподалік від водойм, у заростах трав та чагарників. Про це розповідає сайт Щасливцевської сільської ради, передає ПІК

"Цього фазанчика ми побачили вчора в с. Щасливцеве на одному з проходів до моря. Він ні трішки злякався об’єктива фотоапарата, і навіть дав можливість сфотографувати себе зблизька у всій красі.

Цікаво, що фазан – птах, який частіше бігає, ніж літає. Та ще й так спритно, що наздогнати його може не кожен собака! Вчені стверджують, що швидкість його бігу – 15 км/год. А коли він літає, то через 80 – 150 метрів стомлюється, і знову переходить на біг", - розповідає сайт. 

Фазан – середньоазіатський виходець, і завезений у Європу греками під час подорожей.

За красиве барвисте оперення заможні господарі утримували їх як декоративних птахів, вони були такою собі альтернативою павичам.

І цікаво, що такий барвистий вигляд самець фазана має на відміну від самки не випадково. Орнітологи пояснюють, що своєю яскравістю під час небезпеки вони відволікають увагу ворога від самки.

арабатка 2

Фото Тимура Аджибілякова

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину