Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
03.06.2019
1239
0

На Арабатській Стрілці відкрили туристично-інформаційний центр

На Арабатській Стрілці відкрили туристично-інформаційний центр

На Арабатській Стрілці відкрили туристично-інформаційний центр, повідомляється на сайті Щасливцевської сільської ради, передає ПІК.

Це перший центр з надання інформаційних послуг для туристів на території Арабатської Стрілки, а також в цілому у Генічеському районі.

Зазначається, що щороку Арабатську Стрілку відвідують близько 1 млн туристів. 

На будівництво споруди туристично-інформаційного центр у з бюджету Щасливцевської сільської ради витрачено 200 тисяч гривень. Ще близько 200 тисяч грн витрачено на внутрішнє обладнання: закупівлю меблів, стендів, комп’ютерної техніки, телевізійного монітору, розробку поліграфічної та сувенірної продукції, та іншого, необхідного для професійного надання інформаційних послуг та комфортних умов праці.

DSC05948

У приміщення ТІЦ є інформаційна стійка для спілкування, місця для розміщення візитівок та буклетів, сувенірної продукції, виокремлено зони відпочинку та ділових переговорів. На великому екрані можна переглядати промо-ролики про Арабатську Стрілку, а розташування вулиць можна подивитися на розроблених картосхемах Щасливцевого та Генічеської Гірки.

DSC05950

У туристичному центрі туристи можуть дізнатися про розклад транспорту, туристичні атракціїї, про існуючі екскурсії як місцями Арабатської Стрілки, так і цікавими місцями поруч; замовити гіда, отримати спеціальну інформацію (про  лікарні, державні установи, тощо), дізнатися про найближчі поді та існуючі акції на відвідання місцевих атракцій.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину