Pik
Сьогодні, 28 Вересня 2020
19.09.2018
823
0

На Арабатській Стрілці сільська рада виділила кошти на археологічні дослідження

На Арабатській Стрілці сільська рада виділила кошти на археологічні дослідження

На Арабатській Стрілці у Херсонській області проводяться археологічні дослідження, кошти на які виділила Щасливцевська сільська рада. Про це ПІК повідомив сільський голова Віктор Плохушко.

«Так, у нас проводяться розкопки, але інформація за її результатами з’явиться не раніше, ніж за тиждень», - сказав Віктор Плохушко.

«Це наш проект – створення туристичної точки, вивчення нашої історії. Сподіваємося, це не останнє таке дослідження. Уклали угоду з Інститутом археології НАНУ. Експедиція розпочалася, вчора (18 вересня – ред.) був перший день розкопок, які триватимуть близько 3 тижнів. Археологи нададуть звіт про свою роботу і ми його оприлюднимо. Зараз, на прохання археологів, щоб не створювати ажіотажу, ми інформацію (про археологічні знахідки – ред.) не надаємо», - каже голова сільської ради.

Про те, що на Арабатській Стрілці у перший день розкопок археологи знайшли захоронення воїна-сармата, написала у Фейсбук активістка Оксана Чорнобривцева.

ПІК Оксана Чорнобривцева розповіла, що на початку 2018 року громадська організація «Нова фортеця» і міська влада Генічеська запросили фахівців Інституту археології з проханням приїхати і оглянути місця, цікаві для досліджень. У першу чергу, мова йшла про Генічеські катакомби, але археологам показали тоді і Арабатську Стрілку.  На розорані кургани на Арабатській Стрілці звернув увагу начальник експедиції Юрій Болтрик - він є керівником Польового Відділу Інституту археології, розповіла Оксана Чорнобривцева.

На дослідження у Генічеську міська рада також передбачає програму та кошти, але так швидко це не вийшло, а от Щасливцевська сільська рада дослідження на своїй території уже профінансувала. 

Фото зі сторінки Оксани Чорнобривцевої у Фейсбук

Читайте також: Руйнівники міфів - археологи вперше дослідили підземелля Генічеська

оксана

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину