Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
13.02.2019
903
0

На Арабатській Стрілці на Херсонщині відкрили ФАП - з квартирою для медика

На Арабатській Стрілці на Херсонщині відкрили ФАП - з квартирою для медика

У селі Генічеська Гірка відкрився довоочікуваний фельдшерсько-акушерський пункт. Добротний, гарний, із сучасним медичним обладнанням та меблями, а також, що важливо – в ньому вже передбачена квартира для медика, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Щасливцевської сільської ради.

Довгі 10 років, протягом трьох скликань, депутати Щасливцевської сільської ради намагалися закінчити будівництво, і 12 лютого 2019 року, через 10 років з початку будівництва, виключно за кошти Щасливцевської сільської ради, вдалося закінчити будівництво ФАПу у селі Генічеська Гірка.

Важлива подія для курортного регіону та для відпочивальників

Це насправді визначна подія для великої кількості людей .З одного боку, для місцевих мешканців , що тут живуть і працюють, а з другого – для людей, які приїжджають на відпочинок. «Тому відкриття ФАПу є значимим кроком в соціальному житті не тільки нашого курортного краю, але і всієї України в цілому», - зазначається у повідомленні.

Охорона здоров’я на Арабатській Стрільці має пріоритет, тому що саме тут протягом 5 місяців на рік зосереджується майже 800 тисяч відпочиваючих.

Допомоги не отримували – лише за кошти сільської ради

«Дякую громаді, – зазначив Шасливцевський сільський голова Віктор Плохушко. – Цей ФАП був побудований не «завдяки», а «всупереч», тому що побудований виключно силами громади, ми не отримували допомогу ні з якого бюджету, ні з районного, ні з обласного».

Кращий ФАП в Україні - раніше були без світла та води

За словами директора комунального некомерційного підприємства «Генічеський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леоніда Торубара – це кращий ФАП в Україні.

Як повідомляє видання «Новий візит», у нове приміщення, меблі, медичне обладнання та благоустрій території громада вклала близько 7 млн власних коштів. Необхідність в такому ФАПі виникла давно. Раніше місцевий ФАП розташовувався в аварійній будівлі, там не було ніяких умов ні для пацієнтів, ні для медиків, не було світла і води.

Читайте також: 

На Херсонщині презентували іміджеве відео про Арабатську Стрілку

Сенсаційні відкриття археологів на Арабатській Стрілці (фото)

На Арабатській Стрілці сільська рада виділила кошти на археологічні дослідження

file

IMG_20190212_140041

Фото сайту «Новий візит»

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину