Pik
Сьогодні, 14 серпень 2018
14.03.2018
384
0

На Арабатській Стрілці майстер створює чудові фігурки з металу

На Арабатській Стрілці майстер створює чудові фігурки з металу

На Арабатській Стрілці є багато талановитих людей, які можуть здивувати нас своєю майстерністю. Один з таких майстрів – Олександр Корецький, мешканець с.Щасливцеве. До жіночого свята для своєї дружини він зробив дуже незвичайний подарунок.

Про це розповідає сайт Шасливцевської сільської ради, передає ПІК.

У с. Щасливцеве на річному звіті творчих колективів, були представлені роботи місцевих майстрів. Увагу багатьох привернули чудові фігурки з металу Олександра Корецького. Вражало , що вони хоча і були невеличкого розміру, але зроблені з ювелірною точністю, були «відточені» усі дрібні деталі.

Як розповіла власниця цих фігурок Оксана Корецька (яка, до речі, є активною учасницею місцевої художньої самодіяльності), її чоловік вирішив зробити їй подарунок на 8 березня і декілька днів таємно у своїй майстерні щось майстрував, але не розповідав що саме. І під час святкування Міжнародного жіночого дня Олександр Корецький зробив такий незвичайний подарунок своїй коханій дружині.

Ось ці самі фігурки, зроблені його власними руками, їх ви можете бачити на цих фото. Той випадок, коли дійсно можна сказати, що «виготовлено з любов’ю».

Фото Тимура АДЖИБІЛЯКОВА

1

2_1

3_1 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину