Pik
Сьогодні, 18 Січня 2021
16.09.2019
839
0

На Арабатку їдуть по яйця

На Арабатку їдуть по яйця

Незвичайні сувеніри продовжують вивозити з Арабатської стрілки численні відпочивальники – їх достатньо і на початку осені, оскільки погода стоїть тепла,- інофрмує "Новий візит", -передає ПІК.

Відвідуючи тутешній сафарі-парк, вони із задоволенням закуповують тут надлишок яєць африканських страусів – бо одне таке заміняє два десятки курячих, та ще шкідливий холестерин у ньому відсутній. А з збережної шкаралупи виходять просто велетенські писанки на свято.

Директор сафарі-парку Олексій Гетта каже, що одне яйце на продаж коштує 250 гривень, але досить висока ціна нікого не зупиняє. Відвідувачі часом висловлюють бажання придбати і по три-чотири яйця, тож вистачає не всім. Обділені смакотою навіть записуються у чергу, яка в серпні доходила до тридцяти осіб.

У свою чергу, працівники сафарі-парку тільки раді, що гості «розкуштували» екзотичний делікатес. Адже кошти, виручені від реалізації яєць африканського страусу, витрачають на закупівлю кормів і для них, і для інших мешканців вольєрів. А запас таких кормів на сезон холодів, коли відвідувачів тут майже не буває, і доходи падають, вочевидь не зайвий.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину