Pik
Сьогодні, 18 Ноября 2018
06.06.2018
906
0

На «Агро – 2018» Херсонський машинобудівний завод реалізував комбайн

На «Агро – 2018» Херсонський машинобудівний завод реалізував комбайн

На «Агро – 2018» Херсонщина презентувала свій потенціал, а Херсонський машинобудівний завод реалізував комбайн. Про це повідомив у Фейсбук голова ОДА Андрій Гордєєв, передає ПІК

"У столичному виставковому НК «Експоцентр України» триває ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «Агро - 2018», відкриття якої відбулося за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана", - повідомив Гордєєв. 

Херсонська область  представлена  підприємствами та науковими установами регіону, зокрема галузь рослинництва презентовано плодоовочевою продукцією (ФГ «Любимівський шафран», ФГ «Зоря Каховщини», ФГ «Едельвейс»); переробна галузь - хлібобулочними та кондитерськими виробами (ПАТ «Херсонський хлібокомбінат», ПАТ «Херсонський комбінат хлібопродуктів», ТОВ «Берислав хлібозавод», ПАТ «Херсонська кондитерська фабрика»), консервацією (ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон), круп'яною та виноробною продукцією (Інститут рису НААН України, АФ р-сп «Білозерський», ПАТ «ДМК «Таврія»»). 

"Захід триватиме до 9 червня, і сподіваюся, що для нашої аграрної області він буде дуже результативним та плідним на нові ділові контакти і угоди. Адже перший день був саме таким – ми передали ключі від херсонського комбайну українському замовникові", - написав голова ОДА. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину