Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
31.03.2020
481
0

На 10:00 у Херсоні не підтверджено випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

На 10:00 у Херсоні не підтверджено випадків захворювання на коронавірусну інфекцію

На 10:00 у Херсоні не підтверджено випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, повідомляють в управлінні охорони здоров'я міськради.

За інформацією МОЗ, в Україні зафіксовано 549 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Як повідомляють в управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку міськради, 30 березня у Херсоні дезінфікували вулиці в районі обласної клінічної лікарні (вул.Червоного Хреста, вул.Потьомкінська, вул.Хірурга Воронова, просп.Ушакова), в районі обласного кардіодиспансеру, дитячої стоматологічної поліклініки (вул.Суворова), в районі клінічної лікарні ім.О.С.Лучанського (вул.Університетська, вул.28-ї Армії, вул.Залаегерсег, вул.Кримська, вул.Перекопська, шосе В.Чорновола), а також у районі дитячої клінічної лікарні (вул.Кременчуцька, вул.Молодіжна, вул.Ладичука).

МОЗ закликає: при перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція - найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Якщо ви живете у багатоквартирному будинку, уникайте скупчень людей у ліфтах та під’їздах. Подбайте про дезінфекцію дверей, поручнів, кнопок. Якщо ви все-таки опинилися в ліфті не самі, забезпечте максимально можливу дистанцію між сусідами.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину