Pik
Сьогодні, 02 Грудня 2020
30.03.2020
1359
0

На 10:00 30 березня у Херсоні не підтверджено жодного випадку захворювання на COVID-19

На 10:00 30 березня у Херсоні не підтверджено жодного випадку захворювання на COVID-19

На 10:00 30 березня у Херсоні не підтверджено жодного випадку захворювання на COVID-19. Про це повідомляють в управлінні охорони здоров'я міськради.

За інформацією МОЗ, в Україні на 10:00 сьогоднішнього дня зафіксовано 480 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

27-28 березня у Херсоні дезінфікували вулиці у районі клінічної лікарні ім.О.С.Лучанського (вул.Університетська, 28-ї Армії, Залаегерсег, Кримська, Перекопська, шосе В.Чорновола), у районі обласної інфекційної лікарні, Тубдиспансеру, Залізничної лікарні (вул.Нестерова, Миколи Гринька, Фонвізіна, 8 Польової, у районі клінічної лікарні ім.Тропіних (Миколаївське шосе, вул.Уварова, Філатова, Комарова), а також у районі дитячої обласної клінічної лікарні та лікарні Водників (вул.Українська, Кременчуцька, Молодіжна, Ладичука, 295 Херсонської Стрілкової дивізії, Пестеля, Дунайської флотилії, просп.Ушакова).

У МОЗ наголошують: "Цього тижня кожен з нас може сповільнити стрімке зростання захворюваності, дотримуючись простих правил.Будь ласка, не ставтеся до карантину легковажно та не виходьте з дому без нагальної потреби.У супермаркетах чи аптеках тримайте дистанцію з оточуючими 1,5-2 метри".

При перших симптомах респіраторних захворювань обов’язково зателефонуйте своєму сімейному лікарю.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину