Pik
Сьогодні, 18 Квітня 2019
21.07.2018
600
0

На матеріальній допомозі, яку виділяють херсонцям, заробляють шахраї

На матеріальній допомозі, яку виділяють херсонцям, заробляють шахраї

На сесії Херсонської міської ради 20 липня, під час обговорення питання Змін до міського бюджету на 2018 рік, прозвучала інформація: є група осіб, що заробляє на матеріальній допомозі, яку отримують з міського бюджету городяни, що потрапили у скруту, передає ПІК.

Депутат Леонід Ремига зокрема, звернув увагу: потік заяв на соціальну допомогу не зменшується і до виділення коштів необхідно ставитися дуже коректно - є заяви, які написані однією рукою.

«Ми на попередньому етапі навіть бачили заяви написані однією рукою, одним почерком з різних місць Херсона, які відносять до різних депутатів», - повідомив Ремига. На запитання: хто їх пише, йому відповіли - «управдом».

«Нема у нас ніяких управдомів. Є в нас якась ініціативна група, яка взяла на себе написання таких заяв, створення певних документів для того, щоб отримувати матеріальну допомогу. Тому що підпис на паспорті, який ми дивимося і підпис на заяві зовсім не співпадає. Я підтримую міського голову, що нам треба зменшити запал при виділення матеріальної допомоги», - відзначив Ремига.

«Я дійсно хочу підтвердити слова Ремиги, - відзначив депутат Дмитро Ільченко. - До мене доходила така інформація як до адвоката про те, що у нас дійсно є якісь професійні групи, які готують документи на соціальну допомогу. Формулювання таке, що міська рада дає всім, хто хоче, всім бажаючим, і є якась група, яка за 20% коштів може оформити документи за бажанням. До мене як до захисника вже зверталися. Питали чи це не шахрайство, чи можна такими речами користуватися. Ну, на жаль, писати заяву в правоохоронні органи люди не захотіли. Але таке є».

Міський голова Володимир Миколаєнко вважає, що кошти необхідно виділити на придбання сучасного обладнання для онкодиспансеру. Він відзначив, що зокрема,  зараз один з колег-депутатів лікується в Кропивницькому в онкоцетрі, де є обладнання, якого немає в Херсоні.

«Давайте все таки не роздавати гроші, давайте все-таки підемо шляхом придбання сучасного медичного обладнання, яке дійсно лікує і виліковує. Бо роздавати гроші дуже легко, ще тут пристосувалися якісь шахраї, які мають свою певну частку. Ну, це, знаєте, мені здається - це не той шлях, по якому треба йти», - відзначив міський голова.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину