Pik
Сьогодні, 14 серпень 2020
11.07.2020
523
0

“Музей виборчого трешу” їде до Херсона

“Музей виборчого трешу” їде до Херсона

У восьми українських містах перед місцевими виборами відкриють виставки  «Музей виборчого трешу», де будуть представлені найяскравіші зразки підкупу виборців, політичної реклами та чорного піару від 90-х і донині.  Про це ПІК повідомили у пресслужбі Руху ЧЕСНО.

Виставки запрацюють в Одесі, Харкові, Сумах, Черкасах, Житомирі, Кропивницькому, Херсоні та Чернівцях.

“Глядачі побачать концентроване виборче сміття. Те, як політики отримують наші голоси не за програми, досвід і вже втілені проєкти, а за гречку, подарунки та обіцянки. Фактично, купують голоси виборців за копійки, щоб потім розпоряджатися їхніми мільйонними податками”, – каже координаторка Руху ЧЕСНО Віта Думанська.

В епоху всеохоплюючого популізму та різноманіття інструментів підкупної політики, Суспільному вкрай важливо розповідати своїй аудиторії про всі ті засоби, які можуть використовувати кандидати під час виборчої кампанії, аби "купити" голос виборця. Разом з ЧЕСНО та, власне нашою аудиторією, ми прагнемо висміяти культ гречкосійства і повернути повагу до інституту виборів в Україні”, – коментує Марія Фрей, генеральна продюсерка регіонального мовлення на Суспільному.

Організатори закликають передавати до "Музею" зразки подарунків від політиків та політичної реклами.

“На цьому етапі ми збираємо буквально усе, що має брендування політичних партій: листівки, поліетиленові пакети з-під подарунків, шкільне приладдя, аптечки, концертні афіші, одяг – цей список невичерпний. Приносьте потенційні експонати на філії Суспільного у одному із перелічених восьми міст або надсилайте нам “Новою поштою“. Щоб отримати контакти для відправки, пишіть на сторінку музею у Фейсбуці: https://www.facebook.com/trashmuseum/",  – каже комунікаційниця Руху ЧЕСНО Ірина Вівчар.

Час та адреси відкриття виставок:

  • 13 серпня — UA: ОДЕСА (Фонтанська дорога, 3);

  • 17 серпня — UA: ХАРКІВ (площа Свободи, 5);

  • 19 серпня — UA: СУМИ (вул. Петропавлівська, 125);

  • 21 серпня — UA: ЖИТОМИР (вул. Театральна, 7);

  • 25 серпня — UA: ЧЕРКАСИ (вул. Байди Вишневецького, 35/1);

  • 28 серпня — UA: КРОПИВНИЦЬКИЙ (площа Героїв Майдану, 1);

  • 31 серпня — UA: ХЕРСОН (вул. Перекопська, 10);

  • 3 вересня — UA: БУКОВИНА (вул. Братів Руснаків, 3).

Виставка “Музей виборчого трешу” не має агітаційної мети, а зразки реклами від різних політичних сил демонструють виключно із просвітницькою метою.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину