Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
Анонс
01.07.2019
9314
0

«Музей Сучасного Мистецтва. Херсон» запрошує на виставку «Відкриття»

«Музей Сучасного Мистецтва. Херсон» запрошує на виставку «Відкриття»

5 липня о 18.00 в Херсоні відкриється виставка 48 сучасних художників України «Відкриття» - повідомив засновник МСМХ і Благодійного фонду імені Поліни Райко художник В'ячеслав Машницький, передає ПІК.

Вперше виставка, організована херсонським Музеєм Сучасного Мистецтва відкриється в новому просторі – за адресою: проспект Адмірала Сенявіна, 40. Оглянути її можна 5 липня з 18.00 до 21.00 і впродовж наступного дня - 6 липня. Поціновувачам сучасного мистецтва пропонується знайомитися з творами сучасних митців босоніж або у бахілах.

На виставці будуть презентовані твори сучасних українських художників (картини, фото, інсталяції, відеоарт тощо), подарованих Благодійному фонду імені Поліни Райко та Музею Сучасного Мистецтва (Херсон) в рамках проекту Відкритої Группи «Только пока Славе не говори». Цим подарунком на день народження МСМХ львівська галерея Detenpyla відзначила і власний день народження, який падає на той самий день - 5 березня. А 5 липня з колекцією вперше зможуть познайомитися і херсонці.

В якості вхідного квитка пропонується благодійний внесок для підтримки будинку Поліни Райко (придбання необхідного інвентарю і біотуалету).

ДОВІДКА

Приватний Музей Сучасного Мистецтва. Херсон (МСМХ) був заснований 5 березня 2004 року в квартирі херсонського художника В'ячеслава Машницького. З 2005 року Музей знаходиться під патронатом Херсонського обласного благодійного фонду ім. Поліни Райко.

Крім постійно-діючої експозиції, в Музеї проводяться виставки, перформенси сучасних художників, презентації авторських проектів, конференції, благодійні акції. У колекції Музею, в одному ряду з роботами художників, що працюють в актуальних напрямках сучасного мистецтва, представлені твори художників наївного мистецтва.

Поліна Райко (1928-2004) - українська художниця-самоучка, що мешкала в Цюрупинську (нині Олешки). Малювати почала у 69-річному віці і найдешевшими фарбами розписала власний будинок, який нині охороняється Законом України «Про охорону культурної спадщини». Цінність її творчості підтверджена багатьма як українськими, так і іноземними експертами.

Фонд Поліни Райко створений 2 лютого 2005 як неприбуткова благодійна організація, яка сприяє розвитку культури та мистецтва, охороні культурної спадщини.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину