Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
10.06.2016
143
0

Мрія Велетенського будинку культури невдовзі здійсниться

Мрія Велетенського будинку культури невдовзі здійсниться

Вчора відбулася зустріч голови обласної ради Андрія Путілова, голови Білозерської РДА Віктора Романова з освітянами та працівниками культури району.

Усі бажаючи мали змогу задати питання і поділитися своїми проблемами

Так, керівник Велетенського будинку культури розповіла, що вони самі намагаються заробляти кошти, влаштовувати платні заходи. Навіть ремонт там зараз роблять за кошти свого спецрахунку.

"Ми дякуємо за те, що допомогли і виділили кошти на ремонт даху будинку культури, який був в аварійному стані", - розповідає керівник.

Але, залишається одна проблема - у будинку культури немає автобуса. Талановитим колективам доводиться за власні кошти їздити виступати в інші райони, міста. А це влітає в копієчку. "Якщо в нас буде автобус, ми самі будемо його заправляти, обслуговувати. Це значно дешевше, ніж платити приватному підприємцю", - каже керівник.

І, як повідомили на нараді, невдовзі мрія Велетенського будинку культури здійсниться.

"Зараз ми подали документи на тендер і приблизно в жовтні відбудеться ця процедура. Автобус буде для позашкільної освіти, в тому числі, для футболістів, колективів, місцевих талантів", - повідомив радісну новину Віктор Романов.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину