Pik
Сьогодні, 21 Березня 2019
21.01.2019
1423
0

Мостоперехід у Херсоні: роботи за графіком?

Мостоперехід у Херсоні: роботи за графіком?

Роботи на мостовому переході по просп. Адмірала Сенявіна - вул. Залаегерсег у Херсоні здійснюються відповідно до графіка виконання робіт та проектної документації. Про це повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт ОДА.

«Роботи на мостовому переході здійснюються відповідно до графіка виконання робіт та проектної документації», - йдеться в інформації ОДА.

В ефірі телеканалу ВТВ плюс, звітуючи за 2018 рік, голова ОДА Андрій Гордєєв говорив про стан будівництва мостопереходу по просп. Адмірала Сенявіна - вул. Залаегерсег, повідомляє сайт ОДА. 

Гордєєв відзначив, що мостоперехід – дуже складний проект.

«Мостоперехід – дуже складний проект. Це проект, який нам даний в надбання з 2008 року... Геологія, яка сьогодні, на жаль,  під самим мостом, де має бути насип, вона показує підвищені ґрунтові води. І ми з цим зараз боремося», - сказав керівник ОДА.

«Ділянка дороги від вул.Синявіна до кільця вже готова до заливання асфальту. На щастя, ми винесли всі мережі, і вже виконуються роботи по насипу на сам міст. На мосту ми вже вклали повністю всі балки, залили їх. Також залито монолітну плиту на мостоперехід, що розташований над залізничними шляхами. Паралельно готують штучні споруди для з’їзду зі шляхопровооду на Бериславське шосе», - розповів Андрій Гордєєв.

Натомість, як  вважає нардеп Олександр Співаковський, мостоперехід будують, але не тими темпами.

Читайте також:

 Як влада на Херсонщині виконує обіцянки

Скільки коштує мостоперехід ХБК-Таврійський?

Першу чергу мостопереходу у Херсоні обіцяють тепер здати у березні-квітні 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину