Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2020
10.08.2018
1234
0

Мостоперехід у Херсоні: палі є, чекають графіку

Мостоперехід у Херсоні: палі є, чекають графіку

Представники ОДА та мерії провели виїзну нараду з будівництва мостопереходу у Херсоні, що має з’єднати Таврійський та ХБК.

Про це передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

У нараді взяли участь міський голова Володимир Миколаенко, секретар міської ради Олена Урсуленко та депутати міської ради.

Під час наради Олександр Адамчик, заступник голови облдержадміністрації розповів, що наразі встановили вже 30 паль, по 15 на кожну сторону переходу, та очікують складання графіку робіт з конкретними датами від підрядника.

Нагадаємо, як повідомляла прес-служба облради, 6 серпня відбулось чергове засідання робочої групи з питань будівництва шляхопроводу по проспекту Адмірала Сенявіна – вул. Залаегерсег у м.Херсоні. Депутат облради Віктор Деркач доповів про свій виїзд на мостоперехід та зустріч із представником компанії-забудовника.

«На сьогодні перекладена каналізація, яка заважала будівництву, але проблемними залишаються питання з теплотрасою та кабельною високовольтною лінією. Щодо виконання самих будівельних робіт, то можу відзначити їх якість», – повідомив депутат обласної ради.

Однак, присутні дійшли висновку, що виконанні роботи не відповідають об’єму виділених коштів.

«УКС (прим. Департамент будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації) має провести звірку і надати графік освоєння коштів з переліком виконаних робіт та графік запланованих робіт до кінця 2018 року. Без контролю та координування робіт владою перша черга мостопереходу не буде здана в експлуатацію у цьому році, як це було заплановано на початку», – наголосив депутат міськради В’ячеслав Яременко.

Таким чином, з відповідним проханням було вирішено звернутися до ОДА, щоб  привернути увагу до проблем мостопереходу. 

Наступне засідання попередньо заплановано на 17-те серпня. Робоча група має зібратися на мостопереході.

Нагадаємо, будівництво мостопереходу фінансується із трьох джерел: бюджету міста Херсона (найбільше коштів), державного бюджету (за рахунок коштів ДФРР) та обласного бюджету (у цьому році виділено 2,5 млн грн). Загальна сума виділених коштів у 2018 році – 141,2 млн грн.

ПІК раніше писав про те, хто «гальмує» будівництво мостопереходу у Херсоні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину