Pik
Сьогодні, 05 Квітня 2020
31.10.2018
674
0

Мостоперехід у Херсоні: корективи та перспективи

Мостоперехід у Херсоні: корективи та перспективи

У проект будівництва  ІІ-ІІІ черги  мостопереходу у Херсоні буде внесено деякі корективи, а до середини листопада на ділянці дороги від просп. Адмірала Сенявіна до мостопереходу вже було покладено асфальт. І паралельно протягом місяця мають зробити споруди, щоб встановити на них балки для надземної частини мостопереходу. Це також реалізується вже у листопаді-грудні цього року.

Про це передає ПІК з посиланням на ОДА, оскільки технічні рішення, які були закладені в 2008-2010 роках, вже несучасні. Плюс є бачення того, як оптимізувати схему транспортної розв’язки.

«Тому на наступний рік ми закладаємо кошти, щоб змінити проект і при цьому не переривати процес будівництва. Добудуємо І чергу, і відразу перейдемо до ІІ», - відзначив голова ОДА Андрій Гордєєв, який перевіряв хід будівництва шляхопроводу по просп. Адмірала Сенявіна - вул. Залаегерсег у Херсоні.

Щодо фінансової сторони питання, то за інформацією Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури ОДА, в 2018 році на реалізацію проекту передбачено 132,5 млн грн. На теперішній час отримано фінансування в сумі 118,9 млн грн, з них виконано робіт на суму 50,5 млн грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину