Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
09.01.2019
243
0

Моніторинг забруднення Херсонської області

Моніторинг забруднення Херсонської області

Моніторинг забруднення Херсонської області  у грудні 2018 року за даними спостережень  опублікував Херсонський обласний центр з гідрометеорології, передає ПІК

Херсонським ЦГМ ведеться постійний моніторинг забруднення навколишнього природного середовища, а саме: радіоактивного забруднення навколишнього природного середовища, забруднення поверхневих вод суші та забруднення атмосферного повітря.
За даними радіоекологічної лабораторії Херсонського ЦГМ в грудні 2018 року, на пунктах спостережень, що знаходяться на території Херсонської області, було проведено 248 вимірів ПЕД гама-випромінювання. 

Радіаційний фон в межах доаварійних рівнів

Потужність експозиційної дози гама-випромінення на пунктах спостережень Херсонської області в грудні 2018 року знаходилась в межах 6-15 мкР/год, що відповідає фоновим значенням. 
Сумарна бета-активність атмосферних випадінь в грудні 2018 року складала в середньому по Херсонській області – 1,8 Бк/м2/за добу. За контрольований період різких коливань величини сумарної бета-активності не спостерігалося. Наведені дані свідчать про те, що радіаційний фон на всій території області є сталим та знаходиться в межах доаварійних рівнів.

Про кислотно-лужний баланс води 

За даними лабораторії спостережень за забрудненням поверхневих вод суші, в грудні 2018 року проводилися відбори проб в верхній частині Каховського водосховища (від м. Запоріжжя до м. Нікополь). 
За результатами спостережень кислотно-лужний баланс води в грудні 2018 року був на рівні минулих років для даного періоду року. Високих та екстремально високих забруднень не зафіксовано. Концентрації інгредієнтів сольового складу води та забруднюючих речовин знаходилися на рівні значень багаторічних спостережень для даного періоду року.

Чи є забрудненням атмосферного повітря 

За даними лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря в місті Херсоні в грудні на всіх постах було перевищено середні концентрації забруднюючих речовин, а саме: по діоксиду азоту 1,6 ГДК (площа Перемоги), 2,2 ГДК (Шуменський), по фенолу 1,4ГДК (Шуменський мікрорайон, площа Перемоги), по формальдегіду разових перевищень не спостерігалось. Середні концентрації забруднюючих речовин за грудень були на рівні значень попереднього місяця.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину