Pik
Сьогодні, 15 Ноября 2018
24.10.2018
331
0

Молодіжна рада при міському голові - перезавантаження

Молодіжна рада при міському голові - перезавантаження

3 30 жовтня по 30 листопада 2018 року триватиме прийом заявок на формування нового складу молодіжної ради при Херсонському міському голові, передає ПІК.

Про це під час обговорення питання про закінчення строку каденції діючої ради повідомила начальник відділу молоді Управління молоді та спорту Херсонської міської ради Наталя Ярова.

Зараз формується перелік документів, які мають подавати до управління молодіжні активісти та молодіжні громадські організації. Пані Наталя запевнила, що цей перелік буде не складним, вона та фахівці управління готові надати консультації та підтримати активних молодих людей.

Слідкувати за публікацією документів та дізнатися контакти управління можна на сайті ums.ks.ua

- Молодіжна рада при міському голові провела о 2016-2017 роках 17 масштабних молодіжних заходів у Херсоні. Це й концерти, й фестивалі, й благодійні бали. Навесні 2018 року каденція закінчилася, тому потрібно перезавантаження. Також, на мою думку, потрібна нова політика для молодіжної ради. Не відмовляючись від фестивалів та конкурсів, треба більш уваги приділяти реалізації проектів, які сприятимуть покращенню життя молоді, які роблять молодь активними, обізнаними у своїх правах та можливостях та готовими пропонувати зміни у місті та їх реалізовувати, - повідомила заступник голови молодіжної ради при міському голові Людмила Лук‘янова.

Обговорення відбувалось 23 жовтня на базі HUBWAY (Перший в Херсоні креативний простір).

Читайте також: 

Обласний молодіжний центр пропонують розмістити в ОПМ

 

file_3

file

 

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину