Pik
Сьогодні, 23 Січня 2021
25.07.2017
300
0

Молодь Херсонщини запрошують на стажування до органів юстиції

Молодь Херсонщини запрошують на стажування до органів юстиції

Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області запрошує ініціативну та енергійну молодь пройти стажування в структурних підрозділах, з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області, передає ПІК.

Молодь - це громадяни України віком до 25 років, які є студентами третього і вище курсів вищих навчальних закладів за спеціальностями галузі знань «Право» або отримали вищу освіту у галузі знань «Право» та не перебувають на посадах державної служби.

Стажування молоді проводиться у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Херсонській області.

Особи, які виявили бажання проходити стажування в Головному територіальному управлінні юстиції у Херсонській області можуть заповнити анкету та надіслати її в електронному вигляді на електронну адресу відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області lastivka2301@ukr.net або заповнити в електронному вигляді за посиланням: https://online.minjust.gov.ua/sotsialnyj-lift/ розділ СТАЖУВАННЯ.

За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можна звертнутися до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Херсонській області за адресою: м. Херсон, вул. Потьомкінська, 42/14 та за телефоном (0552) 49-20-38.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину