Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2020
16.03.2019
773
0

Молодь запрошують на зустріч з цікавими людьми

Молодь запрошують на зустріч з цікавими людьми

"Жива бібліотека" - це можливість дізнатись більше про людей, що нас оточують. Це проект, ініційований Молодіжною радою при Херсонському міському голові та підтриманий HUBWAY - першим у Херсоні креативним простором.

18.03.2019 о 16:00 у Hubway - Перший в Херсоні креативний простір (Перекопська, 151/4) можна особисто задати хвилюючі питання лікарю КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» та представнику Патрульної поліції Херсонської області.

«Закладаємось, ви чули багато різних добрих або поганих історій про поліцейських, феміністок, журналістів, лікарів чи навіть депутатів. Все це, звісно, залишило якийсь відбиток у вашому світогляді у вигляді стереотипів. І це - нормально. Тому ми й створили такий проект, який надасть вам змогу поспілкуватися з такою людиною, дізнатись, чим вона все ж таки живе, що справді коїться у неї на роботі, звідки ростуть ноги всіх чуток та чи правдиві вони взагалі.

Дурних питань на нашому проекті не буває - всі вони вагомі та цікаві. Наші "Живі книги" намагатимуться якомога щиро та відкрито відповідати про свій життєвий досвід та разом з вами спробують покласти кінець усім неправдивим речам, що оточують їх професію», - сказано у запрошенні.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією  https://goo.gl/forms/qbP986IDjkyxWltF2

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину