Pik
Сьогодні, 29 Февраля 2020
16.12.2018
428
0

Молодь повинна знати правду – Жемчугов про зустріч із курсантами та студентами у Херсоні

Молодь повинна знати правду – Жемчугов про зустріч із курсантами та студентами у Херсоні

На цьому тижні Херсон відвідав радник міністра інформаційної політики з питань національно-патріотичного виховання молоді, учасник бойових дій на Донбасі, Герой України Володимир Жемчугов, повідомляє Укрінформ, передає ПІК.

В рамках візиту у Херсоні представили новий освітній проект Міністерства інформаційної політики України "Бранці Кремля". В межах даного проекту підготовлено фільм про українських політичних в'язнів, які знаходяться зараз в тюрмах і колоніях Росії, але які, як і раніше, відстоюють там позицію України. І серед цих людей є також і херсонець – Олександр Шумков, який 4 грудня отримав вирок у суді РФ – 4 роки ув’язнення.

Володимир Жемчугов зустрівся у Херсоні з молоддю – курсантами Херсонської державної морської академії та студентами Херсонського державного університету і Херсонського національного технічного університету.

Він розповів молоді, як з Росії прийшла війна у його рідний Красний Луч на Луганщині. Як він організував загін з місцевих патріотів України, озброїв його та розпочав збройну боротьбу. На цій війні Володимир Жемчугов отримав важкі поранення, потрапив до полону так званої "ЛНР". Проте йому таки вдалося вирватися з російського полону – у вересні 2016 року його обміняли на двох викритих СБУшників, які працювали на Росію.

"Я в цьому проекті беру участь для того, щоб розповісти на власному прикладі про те, що я бачив, про те, що я знаю, починаючи з травня 2014 року, з прив'язкою до дат, прізвищ, номерів російських військових частин, до кожної події. Молодь, яка зростає, і яка є нашим майбутнім, якій ми передамо Україну, правління в Україні, життя в Україні, повинна знати правду – не лише офіційну, але і ту, про яку ми не можемо поки що писати. Це партизанська війна на Донбасі. Про те, що не всі там перейшли на бік Росії, не всі зрадники. Навіть ось такі люди – ми, росіяни за національністю, громадяни України, які народилися в Україні, і виховані у цьому волелюбному суспільстві, ми стали проти Росії – на захист правди, на захист української незалежності, на захист свободи", – зазначив Жемчугов.

Як наголосив Жемчугов, він хоч і є росіянином за національністю, але не хоче знову повернутися до колишнього Радянського Союзу чи опинитися у нинішній Росії.

"Я хочу у вільну Європу, хочу жити вільно, і я борюсь за Україну, за вас, за майбутнє. Я зараз займаюсь цим з допомогою Міністерства інформаційної політики, займаюсь національно-патріотичним вихованням молоді. Борюсь інформаційно, розповідаю правду", – звернувся він до молоді.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії в Україні. Із травня 2014 року - організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків "ЛНР". У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, проводить військово-патріотичні лекції-бесіди з учнями, студентами, курсантами, військовослужбовцями.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину