Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
16.07.2019
2217
0

Молодь наступає на майбутніх нардепів

Молодь наступає на майбутніх нардепів

21 липня відбудеться певний рубікон в політичному житті України – виборці явкою та бюлетенями скажуть своє остаточне слово про склад Парламенту 9-го скликання.

Сьогодні, 16 липня в ХАБі Херсону (HUB WАY) відбувся круглий стіл молоді та мажоритарних кандидатів у народні депутати України від Херсонщини .
Ініціатори зустрічі молодіжні лідери Херсонщини, майбутні політики, а зараз це - Молодіжна рада при Херсонській ОДА та при Херсонському міському голові, Активістів молодіжок дуже цікавить позиція кандидатів у законодавчу владу від Херсону, вони як і всі виборці хочуть розуміти чого чекати від тих, хто має намір законодавчо організовувати життя України вже з 21 липня 2019р..

Зокрема, Людмила Лук`янова
(голова молодіжної ради при херсонському міському голова) зазначила:
«молодь виїздить за кордон в першу чергу мотивована можливістю напрацювати європейський досвід самореалізації та прав і свобод, отримати освіту чи професійні навички у розвиненому світі.
З одного боку це добре, але питання, чи мають мотивацію молодь повернутися з європейською освітою та європейським досвідом додому в Україну? Або чи мають можливість само реалізуватися молодь в Україні? Питання найближчих 5ти років може бути для держави критичним у цих аспектах.
Щоб молодь залишалася вдома і розвивала свої громади, мала можливості власного амбітного розвитку – потрібна системна державницька політика. Це і економічні стимули, і молодіжне житло, і професійна реалізація, і медобслуговування і так далі.
В цю неділю ми будемо обирати своїх законотворців. То ж кого?
Хто з них розуміється на питаннях інтегрування молоді в діловий, професійний, культурний та економічний світ саме України?
Хто розуміється на молодіжній політиці, від формування якої буде визначено чи Україна стане державою пенсіонерів чи дасть старт економічним платформам для молоді? Саме тому ми ініціювали даний дискурс за круглим столом».

Павло Шелухін ( голова молодіжної ради при Херсонській ОДА) додав :
«вдячний, що саме молоді кандидати в народні депутати України, конкуренти між собою, але толерантно і поважно по відношенню до наших питань та громадських організацій молоді, відверто кажучи навіть здивовані, бо як правило саме на електорат пенсіонерів орієнтуються кандидати, а до молоді ставлення зневажливе, мовляв на вибори молодь не ходить то й нічого на них звертати увагу. Саме тому що відображення в політиці молодь не бачить – тому не ходить обирати своїх депутатів, бо серед кандидатів відсутні ті – хто розуміється на потребах та проблематиці молодіжного руху. Учасники цього столу – довели іншу тезу – між молодими кандидатами та молоддю почався діалог, то ж сподіваємося це не просто передвиборча риторика.»

Після зустрічі – молодіжні організації Херсонщини підписали Меморандум з кандидатами в Народні депутати. Від тепер, після обрання в депутати різних рівнів даних учасників круглого столу молодіжні лідери завжди зможуть запитати – про результат обіцянок в питаннях молодіжної політики.

Учасники круглого столу – кандидати в нардепи України:

Павло Ткаченко (самовисуванець) – м/о 182
Павло Білецький (партія «Голос») – м/о 182
Юрій Кирилов (партія «Європейська Солідарність») – м/о 183
Віктор Тоцький (партія «Сила Людей») – м/о № 183
Сергій Герасимюк (самовисуванець) – м/о № 182
Олена Савіна (Радикальна партія О.Ляшка ) - м/о № 182
Андрій Щербаков (партія «Громадянська Позиція») - м/о № 183

Тож по-суті, перед нами майбутні нардепи або місцеві депутати Херсонської міської чи обласної рад. Доречі, не виключено, що вже цієї осені відбудуться дострокові вибори до місцевих рад .

Тому, придивляємося, обираємо і вирішуємо хто саме буде організовувати наше з вами життя в громадах та представляти інтереси нас, виборців в радах усіх рівнів.

Фото: Олександр Корняков

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину