Pik
Сьогодні, 23 Березня 2019
28.02.2019
267
0

Модернізація тролейбусного парку у Херсоні: експерти прогнозують витіснення приватних перевізників

Модернізація тролейбусного парку у Херсоні: експерти прогнозують витіснення приватних перевізників

27 лютого у Херсоні відбулось робоча зустріч щодо залучення кредиту Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) на придбання нових тролейбусів для Херсона, передає ПІК.

У грудні минулого року була підписана угода про підготовку кредитного фінансування на модернізацію тролейбусного парку у Херсоні. На робочій зустрічі розпочалась підготовка техніко-економічного обґрунтування по даному проекту.

«Ми будемо обґрунтовувати необхідність придбання нового транспортного парку, а також розглядати можливість ремонту, реконструкції певних дільниць контактної мережі,– зазначає представник  Ernst&Young Global Limited  Тетяна Войтович. – Ми очікуємо на тісну співпрацю як з міською радою, так і з самим підприємством безпосередньо».

52810439_512986795896009_8245241862810501120_n

Протягом трьох місяців буде проведено аналіз системи міського транспорту у Херсоні, щоб обґрунтувати необхідність придбання саме 50 тролейбусів. Також буде підготовлено інвестиційну програму та фінансову модель. Буде досліджено і діяльність самого підприємства «Херсонелектротранс» за останні 50 років.

«Можливість заміни тролейбусів і природне витіснення саме приватних перевізників дозволить отримати не тільки більш сучасний та ефективний транспорт, але й більш екологічний», – зазначає Тетяна Войтович.

За результатом роботи Херсон моє отримати у кредит 10 мільйонів євро на закупівлю 50 тролейбусів, що дозволить вдвічі збільшити рухомий склад тролейбусів.

Нагадаємо, На базі КП "Херсонелектротранс" стартували курси навчання водіїв.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину