Pik
Сьогодні, 09 Березня 2021
23.12.2020
430
0

МКП «Херсонтеплоенерго» реконструювало 5 котелень

МКП «Херсонтеплоенерго» реконструювало 5 котелень

МКП «Херсонтеплоенерго» в рамках Проєкту підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України реконструювало 5 котелень.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

Реконструйовано об’єкти за адресами: вул. Адмірала Макарова, 161; вул. Купецька, 3; вул. Небесної Сотні, 3; вул. Небесної Сотні, 17; вул. Небесної Сотні, 25 та центрального теплового пункту за адресою вул. Куліша, 15Б.

Підприємство повністю замінило технологічне обладнання, завдяки чому споживачі отримали підвищення якості послуг. Тепер підприємство зможе заощаджувати близько 25% природного газу та 10% електроенергії. Крім економічного, буде досягнуто й екологічний ефект, адже завдяки збільшенню ККД котлів, зменшаться викиди продуктів згоряння у повітря

Також відбулася реконструкція інженерних вводів багатоквартирних будинків з установленням 140 приладів обліку теплової енергії, що дає змогу споживачам сплачувати лише за отримані послуги, а не за нормативами.

Окрім того,  відбулась реконструкція центрального теплового пункту з встановленням установки для повірки теплолічильників. Тепер абоненти зможуть ще й укладати договори на повірку приладів обліку з підприємством.

Варто зазначити, що при продовженні реалізації проєкту додатково будуть встановлені 12 індивідуальних теплових пунктів, які забезпечать можливість автоматичного регулювання температури всередині будинку залежно від температури назовні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину