Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
29.12.2020
457
0

МКП «Херсонтеплоенерго» планує реконструювати ще одну котельню

МКП «Херсонтеплоенерго» планує реконструювати ще одну котельню

У рамках Проєкту підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України МКП «Херсонтеплоенерго» запланувало реконструкцію котельні на вул. Івана Богуна, 95.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської міськради.

Ця котельня обслуговує відразу декілька мікрорайонів міста і надає послугу 227 житловим будинкам та 33 навчальнимі медичним закладам.

Наразі запланована повна заміна технологічного обладнання та встановлення двох газових котлів Viessmann потужністю 38,0 МВт та газового котла Viessmann потужністю 19,2 МВт.

Роботи розпочнуться вже на початку 2021 року.

Окрім того, із понад 80 кілометрів труб, що перебувають на балансі підприємства, в межах проєкту вдасться замінити 26 кілометрів у двотрубному вимірі.

Для того, аби ефект від робіт був тривалим, при реконструкції теплових мереж  використовуються попередньо ізольовані труби, термін використання яких складає 50 років.
Ці труби мають ізоляцію, що забезпечує мінімальні втрати теплоносія, вони покриті захисним кожухом та оздоблені сигнальним дротом, який при прориві в лічені хвилини сповіщає аварійну службу не лише про аварію, а й навіть про її місце.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину