Pik
Сьогодні, 14 Июля 2020
28.08.2018
647
0

Мєріков звітуватиме сьогодні у справі про напад на Гандзюк, але не в Херсоні

Мєріков звітуватиме сьогодні у справі про напад на Гандзюк, але не в Херсоні

Начальник Головного управління Національної поліції в  області Артур Мєріков, якого херсонські міські депутати запрошували прийти на сесію Херсонської міської ради 28 серпня, що він відзвітував  про хід розслідування нападу на в.о. керуючого апарату міської ради Катерину Гандзюк, на сесію  не прийшов, оскільки перебуває разом з заступником у Києві.

Про це повідомив на початку сесії міський голова Володимир Миколаєнко, передає ПІК.

«Вчора зателефонував Артур Іванович Мєріков, сьогодні запросили їх саме з приводу надання інформації, звіту по розслідуванню справи по Катерині Вікторівні, вони сьогодні з заступником знаходяться у Києві. Тому кажуть: у будь-який інший день можуть прийти інформувати. Але у нас тут є керівник міського управління – якщо будуть питання, ми його запросимо», - сказав Миколаєнко.

Невдоволеним депутатам з цього приводу Миколаєнко ще раз пояснив: «Ще раз кажу, запросило сьогодні в Київ керівництво поліції для звітування, вони готові прийти у будь-який день – завтра, післязавтра, коли вони з’являться, поспілкуватися з депутатами».

Що стосується інформації від  СБУ, то мер отримав листа від цієї спецслужби щодо звернення стосовно справи про напад на Гандзюк: досудове розслідування здійснюється Головним Слідчим управлінням СБУ, а відомості, що стали відомі у ході розслідування становлять таємницю слідства, а тому їх розголошення можливе лише з дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, який вони вважають можливими. «Враховуючи вище зазначене інформувати депутатів міської ради щодо розслідування справи нападу на радника міського голови Катерину Гандзюк можливо лише за погодженням Головного Слідчого управління СБУ», - процитував міський голова відповідь від СБУ.

«Отакого листа ми отримали. Але, я думаю, у нас сьогодні є інформація і прокурора міста, і присутній також керівник міського управління поліції, то ми можемо також задавати їм питання», - відзначив Миколаєнко.

Нагадаємо, напад на Гандзюк стався 31 липня. 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину