Pik
Сьогодні, 25 Вересня 2020
21.10.2019
540
0

Митці Генічеського району презентують виставку «Приазовський край Херсонщини»

Митці Генічеського району презентують виставку «Приазовський край Херсонщини»

До 75-річниці визволення України від нацистських загарбників, 29 жовтня о 15 годині, у Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара буде представлено творчу виставку робіт художників, фотографів, майстрів народної творчості й декоративно-ужиткового мистецтва Генічеського району за темою: «Приазовський край Херсонщини»,- за інформацією "Нового візиту" передає ПІК.

Про участь у ній вже  заявили майже всі художники нашого району.  Надійшло декілька заявок й від майстрів та  фотографів. Також в обласному центрі будуть представлені роботи наших художників-земляків із фондів Генічеського музею.

Організатори виставки — Відділ культури Генічеської районної державної адміністрації та районний краєзнавчий музей Генічеської районної ради  запрошують до участі  творчих людей, які мають оформлені для виставки роботи за визначеною темою. Заявки на участь приймаються до 24 жовтня.

Інформацію про всіх учасників виставки буде включено до каталогу.

Контактні телефони: (05534) 3-21-92, (050) 827-05-65, (067) 258-91 31.

У цьому році це вже друга виставка, яку Генічеські митці презентують у Херсоні. Адже у травні було відкрито творчу виставку «Наш Крим», присвячену 75-й річниці депортації кримських татар.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину