Сьогодні, 22 Листопада 2017
30.10.2017
112
0

Місця прийому чотирьох депутатів Херсона невідомі для виборців

Щонайменше чотири депутати Херсонської міської ради не ведуть прийом виборців в офіційно затверджених місцях прийому. Про це повідомляє ресурс "Доступний депутат", передає ПІК.

Основним джерелом інформації про місця прийому депутата для виборців є офіційний сайт Херсонської міської ради. На жаль, інформація на цьому сайті є часто застарілою та невірною. У цьому переконалися волонтери Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень спільно з ХОО КВУ, які у серпні – вересні в рамках загальноукраїнської громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад»  відвідали майже всі місця депутатських прийомів. Волонтери  застали лише десятьох з п’ятдесяти депутатів, які вели прийом виборців згідно графіку.

Читайте також: Хто з депутатів Херсонської міськради найбільш відповідальний

А щонайменше чотири депутати з сорока, яких наші волонтери не змогли застати на місці у заявлених місцях свій прийом взагалі не вели.
Їхні прізвища озвучив голова ХОО КВУ Дементій Бєлий під час прес-конференції «Атестація депутатів Херсонської міської ради: перші підсумки». 
Це депутат Олександр Васильєв з Радикальної партії Олега Ляшка та Юрій Клімінтенко з «Нашого краю». Вони раніше вели прийом виборців на своїх місцях роботи. Але тепер про місця їхнього прийому там нічого не відомо, а на сайті залишається застаріла інформація.
Приблизно така ж ситуація із Єгором Устиновим («Опозиційний блок») та Валентином Сухом (обирався за списками ВО «Самопоміч»). Вони вели прийом в партійних офісах, а тепер – невідомо де. 

Читайте також: Як херсонські депутати спілкуються у Фейсбуці зі своїми виборцями

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1085
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1014
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину