Pik
Сьогодні, 26 Вересня 2018

Місця прийому чотирьох депутатів Херсона невідомі для виборців

Місця прийому чотирьох депутатів Херсона невідомі для виборців
Щонайменше чотири депутати Херсонської міської ради не ведуть прийом виборців в офіційно затверджених місцях прийому. Про це повідомляє ресурс "Доступний депутат", передає ПІК.

Основним джерелом інформації про місця прийому депутата для виборців є офіційний сайт Херсонської міської ради. На жаль, інформація на цьому сайті є часто застарілою та невірною. У цьому переконалися волонтери Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень спільно з ХОО КВУ, які у серпні – вересні в рамках загальноукраїнської громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад»  відвідали майже всі місця депутатських прийомів. Волонтери  застали лише десятьох з п’ятдесяти депутатів, які вели прийом виборців згідно графіку.

Читайте також: Хто з депутатів Херсонської міськради найбільш відповідальний

А щонайменше чотири депутати з сорока, яких наші волонтери не змогли застати на місці у заявлених місцях свій прийом взагалі не вели.
Їхні прізвища озвучив голова ХОО КВУ Дементій Бєлий під час прес-конференції «Атестація депутатів Херсонської міської ради: перші підсумки». 
Це депутат Олександр Васильєв з Радикальної партії Олега Ляшка та Юрій Клімінтенко з «Нашого краю». Вони раніше вели прийом виборців на своїх місцях роботи. Але тепер про місця їхнього прийому там нічого не відомо, а на сайті залишається застаріла інформація.
Приблизно така ж ситуація із Єгором Устиновим («Опозиційний блок») та Валентином Сухом (обирався за списками ВО «Самопоміч»). Вони вели прийом в партійних офісах, а тепер – невідомо де. 

Читайте також: Як херсонські депутати спілкуються у Фейсбуці зі своїми виборцями

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину