Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019

Місцеві бюджети Херсонщини наповнюються

Місцеві бюджети Херсонщини наповнюються

Для наповнення місцевих бюджетів області проводилась відповідна робота.

Про це говорили на колегії ХОДА.

Завдяки прийнятим мірам, в січні - квітні цього року до загального фонду місцевих бюджетів області було мобілізовано 745,6 млн грн податків і зборів. Позапланово отримано 181,9 млн грн.

Із 317-ти бюджетів, не виконали взяті зобов'язання по доходах 4 бюджети.

59 бюджетів із 317-ти, або кожний п'ятий бюджет, виконали річні планових показників на рівні менше 25 відсотків, тоді як середньообласний показник - 39,6 відсотка.

11 бюджетів виконали річний план на рівні навіть менше 15 відсотків. Таких бюджетів по одному налічується в Бериславському, Верхньорогачицькому, Голопристанському, Іванівському та Нижньосірогозькому районах, у Горностаївському, Нововоронцовському та Скадовському районах - по два бюджети.

Щоб збільшити надходжень до місцевих бюджетів кожен район і місто на початку року розробили конкретні заходи, від реалізації яких додатково очікується отримати 25,8 млн грн.

Серед них - легалізація найманої праці, зменшення споживання бюджетними установами енергоносіїв. Для цього ремонтують опалювальні системи, переоснащають їх для використанням альтернативних видів палива. Також один із кроків наповнення місцевих бюджетів - заходи, які стимулюватимуть своєчасно платити за землю, платити акцизний податок з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарів. Окрім того, допопможуть наповнити місцеві бюджети - оптимізація діючої мережі бюджетних установ та штатної чисельності працюючих.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину