Pik
Сьогодні, 15 Октября 2019
07.08.2019
378
0

Місцеві громади Херсонщини отримали 2,6 мільярда гривень податкових платежів

Місцеві громади Херсонщини отримали 2,6 мільярда гривень податкових платежів

За 7 місяців 2019 року платники податків херсонського краю перерахували до місцевих бюджетів 2640 млн. грн. податкових платежів. Надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини майже на 17 відс. або 388 млн. грн. перевищують минулорічний показник.

Більшу половину з них 1519 млн. грн. або 57 відс. отримали місцеві громади Херсонського управління від платників податків Херсонської, Білозерської, Голопристанської, Скадовської та Олешківської податкових інспекцій. Ще 549 млн. грн. отримають місцеві бюджети громад на території обслуговування Новокаховського управління, 275 млн. грн. - Генічеського управління, 199 млн. грн. - Бериславського управління, 98 млн. грн. – Великолепетиського управління.   

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, у другому півріччі п. р. місцеві громади нашої області можуть розраховувати на надходження від майнових податків. Фахівці ДФС області сформували повідомлення-рішення про нараховані громадянам - землевласникам та землекористувачам 173 млн. грн. земельного податку. А також винесли повідомлення - рішення на 23 млн. грн. про сплату  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину