Pik
Сьогодні, 24 Октября 2018
22.05.2018
242
0

Місцеві бюджети Херсонщини отримали 40 млн гривень акцизного податку

Місцеві бюджети Херсонщини отримали 40 млн гривень акцизного податку

З початку цього року бюджети місцевих територіальних громад Херсонщини отримали майже 40 млн. грн. акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. Це становить понад 105% прогнозного показника.

Про це ПІК повідомили у прес-службі Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Лише у квітні суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібний продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів, додали до місцевої скарбниці області 9,7 млн. грн. акцизного податку.

Крім цього, за право здійснювати виробництво, оптову та роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, бізнесмени перерахували до місцевої казни таврійського краю 7 млн. грн. плати за ліцензії. Порівняно з відповідним періодом попереднього року надходження збільшилися на 8 відс. або 519,3 тис. гривень.

Нагадаємо, що суб’єкти господарювання можуть здійснювати роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами за наявності у них ліцензій. Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, становить 8 тис  гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі. На території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – така плата становить 500 гривень.

Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст – 250 гривень.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину